fbpx

Wypożyczenie najnowszej Dacii Duster jest najlepszym sposobem na poznanie samochodu przed zakupem. Wybierz wynajmem Dacii dopasowany do Twoich potrzeb. Odbiór w Warszawie

Dacia Duster – najtańsze wypożyczenie w Warszawie

Nasza wypożyczalnia samochodów lubi nowości. Marka Renault Dacia dała swojemu SUV-owi Duster obszerny lifting, z odświeżonym wyglądem zewnętrznym, który nadaje SUV-owi bardziej zrównoważony wygląd.

Subkompaktowy SUV jest rozchwytywany od momentu premiery w 2010 roku. Renault twierdzi, że sprzedał ponad 2 miliony sztuk w 100 krajach, zarówno jako Renault, jak i Dacia.

 

dacia duster wypozyczalnia warszawa ursynow

 

Zawsze najnowsza Dacia – sprawdź to wyjątkowe auto

Wynajem Dacii Duster również cieszy się znacznym powodzeniem – szczególnie w Warszawie, gdzie największym zainteresowaniem cieszy się w takich gminach jak Ursynów, Mokotów, Wilanów czy Piaseczno.

Zmiany zewnętrzne obejmują szerszą kratkę, aby model wyglądał na szerszy, zmiany linii załamań maski, aby nadać SUV-owi bardziej agresywną postawę. Dostępny w naszych wypożyczalniach Duster otrzymuje również tylne oświetlenie Dacii z czterech czerwonych kwadratów ułożonych w stosy. Tylna osłona podwozia jest również szersza.

„Czarne nadkola podkreślają idealny charakter poszukiwaczy przygód w samochodzie”, powiedział Renault w oświadczeniu.

„Całkowicie przeprojektowane i wyższej jakości wnętrze” poprawi komfort jazdy, powiedział Renault. Nie podał żadnych szczegółów zmian przed odsłonięciem wystawy we Frankfurcie.

Dacia Duster dostępna w naszej wypożyczalni przemawia do nabywców dbających o budżet, oferujących jedne z najtańszych pojazdów w swoich segmentach. Skorzystaj z opcji wynajmu i przekonaj się o atutach tego samochodu.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress