fbpx

Ceny wypożyczenia sprzętu narciarskiego

Dawno, dawno temu, tylko początkujący wypożyczył narty, a sprzęt do wypożyczenia był zwykle stary i źle pobity. Technologia narciarska zmieniła się i minęły czasy prostych nart. Wypożyczalnie dzisiaj aktualizują swoje zapasy co kilka lat, aby upewnić się, że pozostaną na topie. Lepsze warunki wynajmu, wraz z rosnącym kosztem zimowych wyjazdów, zachęcają niektórych narciarzy  do wynajęcia nart na miejscu. Jaka jest najlepsza strategia?

Średnia cena wypożyczenia nart w Białce Tatrzańskiej – 40-60 zł

Większość wypożyczalni  w górach oferuje opcje na sprzęt wysokiej jakości  i demonstrację najnowszych technologii oraz stylów narciarskich. Na przykład w Białce Tatrzańskiej koszt wynajęcia nart kształtuje się na poziomie 30 – 80 zł za dobę  i pozwala wypróbować tegoroczne modele nart i butów Salomon, Atomic, K2 i innych. Ten rodzaj promocji może być kuszący, ale czy to dla Ciebie? Jeśli jesteś narciarzem docelowym, który od jakiegoś czasu nie jest w górach, może to zająć trochę czasu, aby dopasować się do nowego sprzętu, a Ty możesz nie mieć nic do powiedzenia na temat właściwości nart.

ile kosztuje wypożyczenie nart

Jeśli nie lubisz wypożyczonych nart, stracisz czas na znalezienie innego sprzętu. Kompromis – można zmienić narty, aby dostosować się do zmieniających się warunków lub umiejętności jazdy na nartach i techniki. Wiele sklepów przyjmuje teraz rezerwacje wynajmu online, co oszczędza cenny czas. Niektóre oferują bezpłatny transport, który zawiezie cię do sklepu i podrzuci cię z powrotem ze swoim sprzętem. Dla jeszcze większej wygody, lokaje przynoszą sprzęt do Twojego hotelu lub mieszkania – za odpowiednią cenę. Jeśli zabierzesz ze sobą własne narty, możesz czuć się bardziej komfortowo i być pewny siebie na stokach. Jednak stracisz elastyczność – twoją podróż.
Najwyżej w rankingu zainteresowania:

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress