fbpx

Wypożyczalnia pianin powstała z naturalnej  potrzeby rynku. Wynajem pianin cyfrowych jest obecnie najłatwiejszym sposobem na dostęp do profesjonalnego instrumentu i gruntowne sprawdzenie zapału dziecka. Często już po miesiącu przekonamy się czy warto kupić, czy jeszcze pozostać przy wypożyczeniu, aby nie ponieść strat przy chybionym zakupie.

Wstrzymujemy wynajem pianin na czas pandemii.

Najtańsza wypożyczalnia pianin cyfrowych

Chcesz grać na pianinie, ale wahasz się czy natychmiast kupić instrument? Może nasza formuła wypożyczenia jest właśnie dla Ciebie?


Co więcej, możesz od razu zamówić swoje pianino online.

Firma wypozyczalnia.biz.pl oferuje możliwość elastycznego wypożyczenia instrumentu klawiszowego na miarę potrzeb – dla początkujących i zawodowców. Możesz wynająć pianino z naszej szerokiej szerokiej gamy i zapłacić miesięczny czynsz w najlepszej cenie na polskim rynku. Jeśli po wynajęciu pianina postanowisz zakupić nowy instrument, to otrzymasz możliwość skorzystania z naszego rabatu w hurtowni, który może zniwelować koszty wcześniejszego wypożyczenia pianina. Zatem niezależnie od wybranej drogi cały czas oszczędzasz pieniądze.

Ten system daje ci przewagę, że na początku nauki nie jesteś natychmiast zobligowany do wyboru instrumentu. Co więcej, nie masz żadnego obowiązku zakupu pianina. Wszystkie wypożyczane pianina cyfrowe są dokładnie sprawdzane – zarówno części mechaniczne, jak i statywy. Instrumenty są zaopatrzone w arkusz danych technicznych. Pianina w naszej wypożyczalni są dobrze przemyślane i wszystkie mają młoteczkowy mechanizm klawiatury, aby zapewnić prawidłowy tok nauczania od samego początku. Wynajem pianina cyfrowego kosztuje już od 160 zł miesięcznie i jest to najniższa cena w Polsce. Dodatkowym atutem jest brak skomplikowanych umów i ukrytych kosztów oraz darmowa dostawa na terenie całego kraju.


Twoja lista korzyści przy wypożyczeniu pianina:

  • nowoczesne instrumenty wysokiej klasy
  • tylko znane i cenione marki
  • stała dostępność – wypożyczenie od ręki
  • darmowa dostawa w obie strony
  • ubezpieczenie sprzętu

wypożyczalnia pianin cyfrowych

Wynajem pianin – idealna opcja dla dzieci i dorosłych

Wynajem pianina – przede wszystkim sprawdzenie zapału

Wiele osób mówi nam, że chcą zacząć grać na pianinie, ale koszt posiadania prawdziwego instrumentu jest znaczny i często zniechęca ludzi. Wypożyczenie pianina jest najbardziej opłacalnym sposobem na posiadanie sprzętu, który spełnia Twoje potrzeby pod względem budżetu i jakości oraz daje możliwość sprawdzenia, czy jest to coś, co Ty lub Twoje dzieci chcielibyście kontynuować w dłuższym okresie czasu, bez dokonywania zobowiązań finansowych. Wynajęcie pianina elektronicznego pozwala ci mieć klawisze dla całej rodziny i dokładnie sprawdzić, czy będzie to odpowiednia inwestycja na lata.

Wypożyczenie pianina daje nam bezpieczeństwo

Po co mam wypożyczać pianino? Często słyszymy o ludziach, którzy zaczęli się uczyć, i kupili tanie pianina akustyczne lub elektryczne z ich lokalnej gazety lub z aukcji, a kiedy używali jej przez jakiś czas, okazało się, że nie przedstawiają żadnej wartości – są zjedzone przez mole, mają uszkodzone mechanizmy lub nie da się ich nastroić – w takiej sytuacji tracimy bardzo duże kwoty.

Istnieje wiele korzyści z wypożyczania pianin – szczególnie dla dzieci.

Najczęściej jest tak, z rodzice mają małe dzieci rozpoczynające pierwsze lekcje, a wynajęcie dobrego pianina cyfrowego może być decydującą zachętą do ćwiczeń i do dalszej gry. Decyzja o zakupie jest wynikiem upewnienia się, że dziecko naprawdę lubi grać na pianinie i uważa to doświadczenie za ciekawe i satysfakcjonujące. Wypożyczalnia pianin to zatem  świetny sposób na wypróbowanie przed zakupem – wypróbowanie pianina i zapału dzieci.
Studenci szkół muzycznych i początkujący dorośli również stanowią dużą część naszej bazy klientów, wraz z powracającymi uczniami, którzy niegdyś musieli przerwać edukację dla kariery lub rodziny i czują, że przegapili coś ważnego, a teraz mają więcej czasu na poświęcenie się grze i wracają do pasji sprzed lat.

Specjalizujemy się w wynajmie pianin w większych miastach jak Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Szczecin, Katowice, Rzeszów oraz we wszystkich innych lokalizacjach dzięki możliwości zamówienia przesyłki kurierskiej w obie strony. Nasz system wypożyczania pianin jest bardzo elastyczny, a my zawsze służymy radą.

Ile kosztuje wypożyczenie pianina?

Ceny za wynajęcie pianina cyfrowego zaczynają się już od 200 zł miesięcznie. Nie wymagamy depozytu, tylko opłaty za najem i opłaty za transport – 15 zł w jedną stronę.

Minimalny okres wypożyczenia w podanej cenie – 3 mies.

Brak obowiązku zakupu pianina
Opłaty za wynajem pianina są bardzo rozsądne
Brak ukrytych opłat lub depozytów
Uczniowie mogą zacząć z minimalnymi nakładami


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress